top of page

O NASZej
FIRMie

Фото нашей команды сотрудников

7

lat

doświadczenia

10

krajów

byłego ZSRR

579 zadowolonych

klientów

GRUPA STALBUD sp.zo.o powstała jako prawny następca działalności gospodarczej
Firma wielobranżowa STAL-BUD Leon Wyrzykowski założona w 2006 r. na południu Polski w mieście Bielsko-Biała.
Produkcja konstrukcji stalowych w naszym dobrze wyposażonym zakładzie to coś, co robimy najlepiej. Jako doświadczona firma spawalnicza korzystamy z wysokiej jakości oprzyrządowania.


Nasi doświadczeni, certyfikowani fachowcy w otoczeniu znajomego parku maszynowego są w stanie dokładnie zrealizować nawet najbardziej skomplikowane projekty. Dla każdej branży, w której stosuje się różnego rodzaju metale – stoczniowej, kolejowej, motoryzacyjnej, technicznej, budowlanej i wielu innych. Jednak gwarantem wytrzymałości poszczególnych połączeń jest odpowiednio przeprowadzony proces, przy użyciu nowoczesnych maszyn.

  Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w pracy z obcokrajowcami, jednym z głównych działań naszej firmy jest legalizacja obcokrajowców w Polsce.

  Zapewniamy obszerną listę aktualnych ofert pracy, pełen pakiet usług w zakresie legalnego zatrudnienia oraz pomoc informacyjno-prawną dla obywateli krajów WNP. Pomagamy sporządzić wszelkie niezbędne dokumenty, m.in.: oświadczenia i zezwolenia do pracy, PESEL, kartę pobytu (zezwolenie na pobyt) itp.

  Zawsze chętnie Ci pomożemy!

NASZA PRODUKCJA

bottom of page